Podsumowanie FPL po 2. kolejce

Aktualności FPL
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)

Po pierwszej kolejce zaskoczył wszystkich Ashley Barnes, teraz nawet większy szok sprawił dobrze nam znany z boisk Championship Teemo Pukki. Natomiast żaden z bohaterów premierowej kolejki nie trafił do ponownie do Drużyny Marzeń. Była to kolejka niedocenionych.

Dream Team 2. kolejki FP. Źródło: premierleague.com

Tak na prawdę oprócz Digne, Mane i De Bruyne cała reszta drużyny marzeń to zawodnicy bardzo rzadko wybierani przez graczy FPL. Bernarda, Lamelę oraz Chicharito mają mniej niż 2% fanów Premier League. Z kolei znanego nam z występów obecności na Villa Park, Endę Stevensa wystawiło zaledwie cztery promile graczy.


2. kolejka FPL | +dodatnie i + ujemne

Na plus na pewno spisała się drużyna Norwich, dużo punktów natrzakali obok Teemo Pukkiego (17 pkt), również Todd Cantwell(10) oraz Jamal Lewis (6). Sporo zyskali również ci co nie bali się postawić na Ceballosa, który zrewanżował się, notując dwie asysty i inkasując 11 punkty

Kto postawił ponownie na Salaha jako kapitana, ponownie mogą czyć zawód. Egipcjanin tym razem zdobył zaledwie 3 punkty. Mało punktów zdobyli piłkarze Wolves oraz Manchesteru United, bo kto mógł przewidzieć, że mecz zakończy się remisem? Wyłącznie liderzy naszej zabawy w typowanie. Niestety dużym rozczarowaniem, jest również gra Aston Villi, ale o tym w następnym akapicie.


2. kolejka FPL | Piłkarze AV

Po drugiej porażce ciężko było kibicom liczyć na dużo punktów, tym bardziej, że punkty nie idą w parze z naszymi pomeczowymi ocenami . Zawodnik meczu zdaniem avfc.pl zdobył zaledwie dwa oczka. Właściwie zadowolonym może być niecałe dwa procent graczy, pewnie w większości kibiców Villi mających w drużynie Douglasa Luiza, który dzięki bramce zdobył aż 9 punktów. Jackie Grealish zdobył 6 punktów, dzięki asyście, a Elmo 4.

Aston Villa Polska
Douglas Luiz. Źródło: trochę avfc.co.uk a trochę avfc.pl
Piłkarzpunkty – kolejkaTOTAL
Douglas Luiz910
Grealish68
Elmohamady45
McGinn29
El Ghazi24
Wesley24
Trezeguet23
Heaton13
Mings17
Taylor12
Engels12
Davis11
Jota12

2. kolejka FPL | Liga Aston Villa Polska


Grono naszych graczy powiększyło się do 39 osób. Ciekawe czy dobijemy do 50? Deadpool Villa spadła na 2. miejsce notując zaledwie 38 oczek. Na pole position awansował Leszek Obrzut z Kings of the Midlands notując 66 pkt. Natomiast najwięcej, bo aż 72 punkty nastukał Jan Karpiński, którego skład prezentujemy poniżej. I co można grać bez Salaha i Sterlinga? No można.

Najlepsza drużyna SAJ Jana Karpińskiego w 2 kolejce.
źródło: premierleague.com

Spośród redakcji w pierwszej dziesiątce znajduje się jedynie drużyna Andrzeja. Zdecydowanie lepiej nam wychodzi liga typerów, do której gorąco zapraszamy za pomocą aplikacji NoInn. Ps: poczytajcie więcej o regułach odnośnie typowania!

Dodaj komentarz