Rozmowy przy kAVFCe – Czas na totalną dominację – podcast

Aktualności Podcast
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Prezentujemy 3. odcinek naszego podcastu “Rozmowy przy kAVFCe”! Tym razem Andrzej, Filip i Szymon przy użyciu internetu mobilnego wyciągają wnioski po GW1, rozmawiają o pomysłach na Everton, zastanawiają się nad potencjalnymi transferami, rozkminiają FPLa i cieszą z sukcesów Villowych kobiet. Poza tym pada również hasło “złoty członek”, jest też trochę śmiechu, a i wytykania błędów nie zabrakło! Zapraszamy do odsłuchu!

A jak u Was z pomysłami na mecz z Evertonem? No i kogo wystawiacie w FPLu? I co z tym oglądaniem kobiet? Dajcie znać!

7 razy skomentowano “Rozmowy przy kAVFCe – Czas na totalną dominację – podcast

 1. Dobrze się słuchało. W sumie fajnie z tymi podkastami, można w aucie posłuchać. Po porażce 1-5 szukanie dob rych stron to ciekawa odmiana do mojego już bumerskiego ględzenia.
  Zaniolo daje centymetry i to świetny piłkarz. Ogladałem go kilka razy w Romie gdy chciałem obczaić jak sobie Tammy radzi. Martwi, że szklany i kapryśny.
  Z Evertonem możemy zagrać trójką z tyłu. Też czytałem, że Torres to zadaniowiec, ale bez cech przywódczych. Boję się, że Konsie włączy się tryb kierownik, a klops z Isakiem pokazuje, że jak chce pokozaczyć to dostajemy w cymbał.
  Trzymam kciuki za wyjazd Digne. W kwestii cena/jakość to zbędny balast dla AVFC.
  Co do kontr to musi ktoś piłki odbierać, a u nas poza Kamarą i czasem Jankiem nie ma takich piłkarzy. Generalnie nasze kurduple mają problem z drugimi piłkami. Dlatego Newcastle nas tak zdominowało.

  1. Ja też team auto – dojazdy do pracy umilam sobie zwykle podcastami o astonvillowej tematyce, a teraz po polsku to już w ogóle baja – po angielsku zawsze coś umykało jednak – kontekst albo brytyjski bełkotliwy akcent nie do przejścia.

   Bardzo mnie ciekawi skład na Everton – jakie roszady wyjściowej jedenastce zastosuje pan Emery? Wstrząśnie obroną, posadzi Baileya i da szansę JPB? Dajcie już ten meczyk!!!

 2. Czytałem ze mamy az 7 kontuzjowanych zawodnikow przed Evertonem. Buendia, Mings, Moreno, Ramsey, Bertrand, Duran i Ironbunam. Zatem jakiekolwiek zwyciestwo z Evertonem bedzie cieszyc, chocby po karnym.
  Sprawdziłem na szybko Zaniolo na transfermarkt. W zeszłym sezonie nie grał bo: miał grypę, depresje/ zespół wypalenia, uraz pleców, czerwoną kartkę, nieznaną kontuzję i ponownie uraz pleców. Czy my go ściągamy żeby raźniej było tym w szpitalu?

  1. No i od razu widać, że to same kłamstwa. Włosi nie chorują ani na grypę, ani na depresję. Przy ich klimacie i południowym stylu życia???

   Jeśli do nas dołączy, ode mnie dostaje czystą kartę, a jak ją zapisze, to już jego sprawa.

Dodaj komentarz