Rozmowy przy kAVFCe #5 – Przychodzi włoski piłkarz do STS-a, a tam policja – podcast

Aktualności Podcast
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Po bardzo długiej przerwie w końcu udało się wykonać połączenie pomiędzy Zachodnio-Pomorskim a Lubelskim. W najnowszym odcinku podcastu Andrzej i Filip rozmawiają o sytuacji Zaniolo, współpracy Villi z japońskim klubem, rzekomym konflikcie Tielemansa z Emerym i iskrach na linii Duran-Villa. Jest także kilka słów o ostatnim meczu z WHU!

A Wy co sądzicie o obecności hazardu w piłce nożnej (w różnych formach)? Jakie macie przewidywania i oczekiwania co do współpracy z Vissel Kobe? Czy Wasza ocena Tielemansa zmieniła się po jego wypowiedziach? I co dalej z Duranem?

1 raz skomentowano “Rozmowy przy kAVFCe #5 – Przychodzi włoski piłkarz do STS-a, a tam policja – podcast

  1. Te wszystkie szumnie zapowiadane współprace z klubami z zagranicy wydają mi się mocno przereklamowane. Z drugiej zaś strony wzmocnienie scoutingu nigdy nie może być rzeczą złą. Szykuje nam się tourne po Japonii w przyszłym preseasonie?

    O Tielemansie wcześniej nie słyszałem, nawet nie wiedziałem, że jest jakaś zła krew domniemana między klubem a zawodnikiem. Co do Durana, młody, głupi, hormony. Czuje się panem świata, a powinien głowę w dół i zap…ać na treningu.

Dodaj komentarz