Polak zaproszony na testy do Aston Villi

Aktualności HOT!
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Klub Escola Varsovia poinformował, że Patryk Romanowski otrzymał zaproszenie na testy do Aston Villi i SPAL 2013.

Patryk Romanowski
Źródło foto: fb Radio Płońsk 93,6 FM

Patryk Romanowski urodził się 22. lutego 2004 roku. To lewonożny napastnik, wychowanek Płońskiej Akademii Futbolu, obecnie zawodnik Escoli Varsovia występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Romanowski jest także reprezentantem Polski U-16.

Na tę chwilę nie znamy szczegółów dotyczących wyjazdu Polaka do Birmingham, ale o wszelkich szczegółach i przebiegu testów będziemy informować na bieżąco.

Oprócz tego Romanowski dostał również zaproszenie z włoskiego SPAL 2013, ale w związku z aktualną sytuacją we Włoszech wyjazd do Ferrary zostanie przesunięty w czasie.

Chcielibyśmy przy tej okazji przypomnieć, że w damskiej drużynie Aston Villi mamy Polkę – od tego sezonu dostępu do bramki strzeże pochodząca z Polkowic 19-letnia Daniela Kosińska! Młodzieżowa reprezentantka Polski tuż przed dołączeniem do The Villans przechodziła testy w Manchesterze United, udało jej się przejść do drugiego etapu, ale później usłyszała, że to jeszcze nie jej czas. Kosińska miała także ofertę z Watford, ale dołączyła właśnie do Aston Villi.

Daniela Kosińska
Źródło foto: avfc.co.uk

1 raz skomentowano “Polak zaproszony na testy do Aston Villi

Dodaj komentarz