Villa – Burnley zapowiedź 19.05.2022

Aktualności Premier League
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Bordowo-Błękitne przed nami w tle walki o utrzymanie. Drugie starcie na przestrzeni dwóch tygodni! Kogo dopadnie rzeźnik Ben Mee? Oby nikogo. Zapraszamy na zapowiedź.

Villa – Burnley| H2H

W erze Premier League z Burnley rozegraliśmy 12 spotkań. Pięć wygraliśmy, trzy zremisowaliśmy i cztery przegraliśmy. Ostatnio mierzyliśmy się…dwa tygodnie temu i pyknęliśmy ich 3:1. Oczywiście ten mecz udowodnił, że na piłce się nie znam, bo krytykowani przeze mnie Buendia i Ings strzelili po bramce.

Skrót ostatniego starcia z Liverpoolem.

Villa – Burnley| Sytuacja kadrowa i inne

Niedostępni są Enzri Konsacz, Kortney Hause i Leon Bailey. Ten pierwszy wypadł na cztery miesiące. Z kolei wydaje mi się, że Baileya w koszulce the Villans już nie zobaczymy.

Do gry gotowy jest Jacob Ramsey. Miejsce w obronie ma zająć Callum Chambers. Spodziewamy się również Buendii w miejsce Coutinho. Liczymy również na występ któregoś z naszych młodzianów.

W Burnley liczymy na to, że wciąż kontuzjowany będzie Ben Mee. Nie wiadomo również co z Jamesem Tarkowskim. Nie wystąpią na pewno Matej Vydra, Erik Pieters, Ashley Westwood, Johan Berg Gudmundsen.

Podejrzewamy, że jednak zaliczymy dublet w dwa tygodnie i Burnley usiekniemy The Clarets po raz wtóry. Tymbardziej, że jest szansa na TOP 10 skoro tracimy do dziewiątego Leicester City cztery punkty.


Aston Villa v Burnley FC
Czas: 19.05.2022, 20:00 GMT/ 21:00 UTC+1
Miejsce: Villa Park
Sędzia główny: Paul Tierney
VAR: John Brooks
Transmisja: Canal+ Sport 2

Czy pozbawimy skomplikujemy życie Burnley? UTV!

Dodaj komentarz