Sheffield Utd – Villa – Behind enemy lines

Aktualności
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)
Wpadłem na pomysł, że przed każdym meczem zrobię sobie i Wam przykrość i pogrzebię na wrogich stronach internetowych, aby zobaczyć, jakie nastroje panują w szeregach naszych przeciwników. Jesteście gotowi na tę niezdrową przyjemność?

Zacznijmy od festiwalu bluzgów, klasycznego i pożywnego niczym pieczony w popiele ziemniak na pożegnanie lata. Komu masełka, komu soli, komu maść na ból dupy?

“God I hope we smash these twats into oblivion…”
(Boże, mam nadzieję, że zmiażdżymy te pizdy prosto w otchłań)

“Just remembered how much hatred I have for Aston Villa”
(Właśnie przypomniałem sobie, jak bardzo nienawidzę Aston Villę)

“Love to smash these wankers all over! Anyone would think they were comfortable in the premier league last year not staying up by the luck of a ghost goal!
Come in Chris get them going for this one!”

(Chciałbym zmieść te łajzy w pył! Można pomyśleć, że w ubiegłym sezonie utrzymali się spokojnie, a nie dzięki bramce-widmo! No dalej, Chris, spuść ich tym razem!)

“Cant wait to see Grielish’s 2020/21 roller blades though and his amazing quaffed barnet”
(Nie mogę się doczekać rolek (?) Grielisza 2020/21 i jego niesamowicie wydatnej żuchwy)

“Interesting to see Dean Smith saying that Villa are still looking for signings. AKA Blades are still recruiting, so let’s continue to try sign anyone they want seeing as though they did so well last season/our recruitment is shit.”
(Interesująco było zobaczyć, że Dean Smith twierdzi, że Villa wciąż szuka nowych zawodników, znaczy się, że Sheffield wciąż szuka zawodników, więc spróbujmy kogoś im podebrać, bo w zeszłym sezonie szło im dobrze, a nasz scouting jest do dupy)

“Can’t wait till they’re bottom and selling Grealish in January.”
(Nie mogę się doczekać, aż będą w strefie spadkowej i sprzedadzą Grealisha w styczniu)

Smakowały ziemniaczki z Szewałdu? To może coś łagodniejszego teraz? Chociaż przyjść tutaj po uprzejme i pełne kurtuazji komentarze to trochę tak, jak włączyć porno z nadzieją, że zobaczymy, czy hydraulik zreperuje ten cholerny zlew.

Our team lacks quality individuals, like Grealish, who can indepdently bail us out with a moment of brilliance. Sadly, we still are seemingly not in a financial position to bring those types to the club, which Wilder confirmed when he referenced how much he’d love to bring David Brooks back. This is a huge game for both teams as I can see both being involved in the struggle.”
(Naszej drużynie brak indywidualności, takich jak Grealish, które mogłyby nam w pojedynkę wygrywać mecze dzięki momentom geniuszu. Niestety, wciąż nie jesteśmy w pozycji finansowej, w której możemy sprowadzać do klubu takich zawodników. Co potwierdził Wilder, kiedy mówił, jak bardzo chciałby Brooksa z powrotem. Ten mecz ma wielkie znaczenie dla obu zespołów i wydaje mi się, że oba mogą mieć problemy.)

“Well they’ve signed Watkins, Cash and the Arsenal Keeper, does that make them so much better than us all of a sudden? I’d say no, not really.”
(Co, sprowadzili Watkinsa, Casha i bramkarza z Arsenalu i są od razu lepsi od nas? Nie powiedziałbym, nie sądzę.)

2 razy skomentowano “Sheffield Utd – Villa – Behind enemy lines

  1. My mamy lepszych piłkarzy. Oni lepszego trenera. Watkins i Martinez mogą zrobić różnicę w porównaniu z wiosną. Cash może być jak drugii Matti z lewej. Podobna kasa, ponoć nieźle do przodu, ale gapa z tyłu.
    Liczę na mocne otwarcie nowego seonu i 6 punktów w dwóch pierwszych meczach.

  2. Jak można nienawidzić Aston Villi?
    W sumie Bosak powiedziałby że można bo Bóg tak stworzył świat.
    Cóż Szewald nie zainwestowało w nikogo sensownego więc powinniśmy sobie z nimi poradzić bo bramce Watkinsa

Dodaj komentarz