Christian Purslow: “Nie musimy nikogo sprzedawać”

Aktualności HOT!
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

W rozmowie z Daily Mail Christian Purslow opowiedział o komfortowej sytuacji finansowej klubu, która powinna pozwolić spać spokojnie nie tylko zarządowi, ale także kibicom Villi.

Christian Purslow
źródło: avfc.co.uk

Ostatnio huczało od plotek łączących McGinna z Manchesterem United czy niegdyś Grealisha z Tottenhamem. W tej sytuacji słowa Purslowa są dla nas bardzo ważne, a i sztab zapewne jest spokojniejszy.

Christian Purslow dla Daily Mail:

Możemy powiedzieć “nie”. Mamy kilku naprawdę wspaniałych graczy. To dla nas spory komplement, że mamy zawodników tak cudownych, że przyciągają uwagę klubów z całej Europy. Jestem dumny, iż mogę powiedzieć, że ci chłopcy kochają grać dla Aston Villi. Jako klub jesteśmy teraz w innej niż wcześniej, komfortowej sytuacji. Nie martwimy się finansami i nie musimy sprzedawać najcenniejszych piłkarzy żeby przetrwać.

Zatrzymanie Grealisha po zakończeniu sezonu na pewno będzie kluczowe dla klubu, a warunki, o których mówi CEO klubu na pewno to ułatwią. Poza tym… chyba wszyscy wierzymy, że utrzymanie w Premier League jest realne, a wtedy Jack zapewne nie będzie czuł potrzeby zmiany otoczenia.

1 raz skomentowano “Christian Purslow: “Nie musimy nikogo sprzedawać”

Dodaj komentarz