Przyszłość Drinkwatera i Smitha w AV pod znakiem zapytania!

Aktualności HOT!
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Angielski pomocnik z hukiem wyleciał z wtorkowego treningu, a trener ma nóż na gardle w związku z ostatnimi wynikami.

Źródło foto: inews.co.uk

Danny Rozrabiaka

Brytyjskie media donoszą, że Danny Drinkwater podczas wtorkowego treningu wdał się w agresywną wymianę zdań z Jotą. Na koniec Drinkwater ponoć zabawił się w Zidane’a. Niestety nie chodzi o popis piłkarskich umiejętności – były zawodnik Leicester postanowił w ramach ostatecznego argumentu użyć uderzenia głową.

Za tzw. “headbutt” Drinkwater natychmiast został wyrzucony z treningu. Pomocnik ma zostać ukarany finansowo, a do tego zarząd klubu bardzo poważnie rozważa zakończenie wypożyczenia i odesłanie go do Chelsea (zwłaszcza, że i tak nie gra).

Warto przy tym przypomnieć, że Drinkwater ma za sobą już takie wybryki, jak jazda pod wpływem alkoholu, czy podrywanie po pijaku cudzej dziewczyny, co skończyło się bójką podczas, której połamano mu kostkę. Zgadzając się na transfer władze klubu postanowiły podjąć ryzyko i dały mu kredyt zaufania, wierząc w to, że Dean Smith i reszta sztabu szkoleniowego przywrócą zawodnika do jego najlepszej formy. Jak wiemy, rzeczywistość szybko to zweryfikowała.

Co ze Smithem?

W angielskich mediach i wśród fanów coraz częściej pojawia się informacja o tym, że posada Deana Smitha wisi na włosku. Ostatnie słabe wyniki i miejsce w strefie spadkowej zacieśniają pętlę na jego szyi, a mecz z Chelsea (sob. 14.03, godz. 18:30, Villa Park) ma być zadecydować o jego posadzie. Prawdopodobnie jeśli zostanie zwolniony Dean Smith, to pracę straci również John Terry.

Szanse na utrzymanie wciąż są, ale to ostatni dzwonek, by ratować sytuację. Kibice zadają jednak bardzo ważne pytanie: kto teraz podejmie się próby ocalenia tego tonącego okrętu?

2 razy skomentowano “Przyszłość Drinkwatera i Smitha w AV pod znakiem zapytania!

Dodaj komentarz