Podsumowanie FPL po 8. kolejce

FPL
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)

Kto zagrał Panic Wild Card o 11 w sobotę? Kto wymienił Grealisha na McGinna? Kto sprzedał Wesleya, a w jego miejsce sprowadził Josha Kinga? Oczywiście wasz fantastyczny ekspert typ od analiz FPL. Jak mawia przysłowie: Mądry Polak Szymek po szkodzie kolejce Premiership.

Dream Team 8. kolejki

Zaskakujący Dream Team 8. kolejki
Źródło: Premierleague.com

Wreszcie piłkarze Aston Villi zawitali do 11 kolejki. Do tego pewniakiem był Mane, którego oczywiście mam na wicku. Do zacnego grona po raz pierwszy zawitali Connolly, M. Longstaff oraz Adama Traore. Tego ostatnio ma w swoich drużynach zaledwie 0.7% graczy. Starzy sprawdzeni James Milner oraz David Luiz również zapunktowali bardzo zacnie. Uwadze polecam Jetro Willemsa, który w trzech ostatnich spotkaniach zebrał 25 punktów.


8. kolejka FPL | +dodatnie i + ujemne

Na plus oczywiście zawodnicy Aston Villi, ale o tym w sekcji o naszej drużynie. Wśród zarżniętych przez nasze lwy kanarków zapunktował bardzo dobrze McGovern (9 pkt. i oczywiście u mnie grzeje ławę) i to mimo pięciu straconych bramek oraz interwencji klatką piersiową, a którego oczywiście mam na ławce. Oczywiście na mojej rezerwie siedział Kelly, który ponownie zdobył 7 punktów. Dyszkę zdobył Raul Jimenez, mimo że bramki nie zdobył (czas się z Meksykaninem pogodzić?). Coraz bardziej się opłaca zakontraktować Jordana Ayew, który kosztuje zaledwie 5.1 miliona, a dołożył kolejne 7 punktów (łącznie ma 3 bramki i 32 punkty).

Na minus oczywiście piłkarze obu Manchesterów oraz Tottenhamu. Do tego dodać można Salaha, który tylko dwa punkty uciułał w tej kolejce. Nie dziwi, więc że kolejni gracze rezygnują z jego usług. Podobnie dla Teemu Pukki dni chwały powoli się kończą i również traci sympatyków. Oczywiście kupiłem go dwie kolejki Teemu.


8. kolejka FPL | Piłkarze AV

Chapeau bas Panowie w bordowo-błękitnych strojach! Piękny mecz jak i piękne są wyniki naszych zawodników w FPL. Wesley i Hourihane naturalnie trafili do 11 kolejki. Dziewięć punktów dorzucił El Ghazi. Dopiero na czwartym miejscu jest Jack Grealish, który był poważnym kandydatem na naszego zawodnika meczu ( przegrał o 0.1 punkta z Wesleyem). Pięć punktów dorzucił Matthew Targett, którego polecamy do Waszych drużyn FPL, bo zapowiada się, że będzie dużo punktował (kosztuje tylko 4.4).

Na pewno rozczarowujące są punkty Nakamby (2), Guilberta (1), a przede wszystkim McGinna (1), które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, bo panowie zagrali świetne zawody, ale FPL kieruje się swoimi prawami.

Piłkarzpunkty – kolejkaTOTAL
Wesley1440
McGinn139
El Ghazi934
Grealish729
Engels627
Mings525
Heaton324
Douglas Luiz622
Guilbert118
Hourihane1117
Taylor16
Targett514
Jota12
Nakamba29
Trezeguet19
El Mohamady7
Davis4
Lansbury2
Konsa11


8. kolejka FPL | Liga Aston Villa Polska

RBSN TEAM Roberta Terleckiego nabiał 64 punkty.
Źródło: Premierleague.com

Paradoks tej kolejki polega na tym, że The Villans nabili mnóstwo punktów, a w naszej lidze bieda nawet większa niż kolejkę temu. Jedyne moje pocieszenie to to, że czołówka dzięki temu mi nie uciekła. Jeden jedyny Robert Terlecki uzyskał ponad 60 punktów (64). Kluczem do sukcesu było wybranie Sadio Mane na kapitana.

Ławka Redaktora Naczelnego Andrzeja C.

Liderem pozostaje Leszek Obrzut z 11 punktami nad Redaktorem Andrzejem, który mógł już w tej kolejce wskoczyć na pole position, ale postanowił pozostawić na ławce zawodników, którzy nabili 22 punkty. Oh jaki wspaniały Bench Boost siadłby.

1 raz skomentowano “Podsumowanie FPL po 8. kolejce

Dodaj komentarz