Podsumowanie FPL po 4. kolejce

FPL
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)

Poznajcie Szymona. Szymon zdobył 45 punktów, więc jego kompetencje do analizy FPL są wątpliwe. Szymon popełnił dużo głupot. Niemniej jednak w ramach podsumowania przeanalizuje swoje błędy, bo podobno najważniejsze to wyciągać wnioski.

Dream Team 4. kolejki FPL. Źródło: premierleague.com

Drużyna Marzeń wywołuje pierwszy błąd Szymona. Sezon zaczął z Fabiańskim (5.0M), a potem zamienił go na Schmeichela i w tej kolejce już jest 5 punktów w plecy. Jeśli chodzi o obrońców to Alexander-Arnold (7.0M) wyrasta na must-have’a. Szymon ma Robertsona (6.9M). Not Great, Not Terrible. Stary dobry Aguero (12.1M) nie zawodzi, może czas się przeprosić?


4. kolejka FPL | +dodatnie i + ujemne

Na plus zaskoczyli ex-Villans. Jeden ze zwycięzców NextGen Series, Callum Robinson (5.3M) trafił tego lata do Premiership i wreszcie odpalił, strzelając debiutancką bramką i inkasując 11 pkt. Drugim jest Tammy (7.2M), któremu nie poszło w 1. kolejce, a teraz już drugi raz z rzędu nabił 13 pkt. i pokazuje to z czego go zapamiętaliśmy po zeszłym sezonie w barwach The Villans.

Tammy Abraham. Najlepiej punktujący zawodnik Chelsea. 26 punktów w dwóch ostatnich meczach.

“…Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przysłoniły Wam minusów” a tych, o zgrozo, Szymon ma sporo. Występ The Villans odłóżmy na później. Zacznijmy od tych, którzy mieli ciągnąć Szymonowy wóz z punktami. Sterling (12.3M) jako kapitan zdobył 6 pkt, czyli de facto 3. Salah (12.5M) tylko 6, nawet 8 punktów Mane (11.5M) wygląda miernie. W ataku Jimenez jeszcze nie zaczął punktować jak w zeszłym sezonie, a znacznie podrożał (7.4M).

Jak nie grać w Fantasy Premier League. Pokazuje i objaśnia Szymon Źródło: premierleague.com

4. kolejka FPL | Piłkarze AV

Jedynie Heaton za dobre interwencje zdobył 3 pkt. Reszta po dwa, jednym, bądź jak Trezeguet minus dwa. Odpowiada to Waszym i naszym ocenom po meczu z Crystal Palace. Polecamy transfer Heatona, który kosztuje zaledwie 4.5 miliona, a nabił już 12 pkt. zaliczając zaledwie jedno czyste konto.

Piłkarzpunkty – kolejkaTOTAL
McGinn217
Mings216
Hourihane13
Grealish112
Guibert26
Wesley215
Heaton312
Davis12
Engels213
Taylor19
Trezeguet-23
Lansubry11

4. kolejka FPL | Liga Aston Villa Polska


Najwięcej punktów w lidze, bo aż 88 zdobył… Jakub Jellonek. Prywatnie, brat Szymona. Graty Brat! Pokazał, że mając trzech the Villans w pierwszym składzie można zdobyć prawie stówkę. Na pozycję lidera wyszedł Leszek Obrzut i jego Kings of the Midlands. A co do Szymona, to ma czas na przemyślenia, bo teraz dwa tygodnie przerwy na reprezentacje. Czas na dziką kartę?

Wszystko zostaje w rodzinie, czyli 88 punktów FC Devil&Black 1899 Jakuba Jellonka.

Dodaj komentarz