Ploty, plotki i ploteczki | 11.12.19 r.

Aktualności Plotki
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Do otwarcia zimowego okna transferowego zostały jedynie trzy tygodnie, więc plotek jest cała masa!

Milot Rashica

Milot Rashica – Pierwszy Kosowianin w historii Aston Villi? Wg Eurosportu to on jest głównym celem Deana Smitha. Rashica to 23 letni napastnik Werderu strzelił 6 bramek w 10 spotkaniach Bundesligi.
Wycena: 20-30 milionów

Damagoj Vida – Obrońca Besiktasu, o którego walczy połowa Premier League. Wicemistrz świata o wyjątkowej fryzurze ma już 30 lat i najpewniej trafi do tego, kto mu najwięcej zapłaci. Czy my potrzebujemy środkowego obrońcę? Raczej nie.
Wycena: 10-15 milionów

Aleksandar Mitrovic – “Typowy Jugol” jak mawia Tomasz Hajto. Wysoki, nieustępliwy bezczelny. Znów zesłany do Championship razem z Wieśniakami z Fulham, zdecydowanie chciałby wrócić do Premiership. Podejrzewamy, że w obecnej formie (16 bramek w 20 meczach) usadziłby Wesleya na ławce.
Wycena: 30 milionów

Said Benrahma – Niech on wreszcie przyjdzie na Villa Park, bo piszę o nim po raz sto dziesiąty. Wszyscy o nim już dawno, wiece, że ulubieniec Smitha, że strzela, że asystuje, że świetny i w ogóle wciągnie Trezezegueta nosem.
Wycena: 15 milionów

Nicola Gaitan – jakie on strzelał bramki w PESie 2012. Życie to nie gra i argentyńskiemu napastnikowi nie poszło tak dobrze, otarł się o Atletico, a potem było tylko gorzej, obecnie w Chicago Fire. Jest do wyjęcia za darmo, ale pewnie trafi do Boca Juniors.

Jarrod Bowen – Super skrzydłowy z Hull. Podobno go chcemy, bo ten polajkował twittera Aston Villi. Ja też polajkowałem, więc już zacząłem się pakować. Buty mam zabrać swoje, czy dostanę od klubu? Ktoś, coś?
Wycena: 15 milionów (Bowena, nie moja)

Poza tym to media mówią o ̶F̶i̶ń̶c̶z̶y̶k̶u̶, Glennie Kamarze oraz Kolumbijczyku Morelosie z Rangers, Omarze Elabdellaoui z Olimpiakosu i innych transferach, które możemy włożyć między bajki.

2 razy skomentowano “Ploty, plotki i ploteczki | 11.12.19 r.

Dodaj komentarz