Plotki Transferowe 10.07.2024

Plotki
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)

Wjeżdżają gorące niczym plecy Mariana smażącego się na plaży w Dębkach plotki transferowe. Zapraszamy!


André Zambo Anguissa | Napoli ▶️ Aston Villa

źródło: 237actu.com

Podobno byliśmy zainteresowani usługami Kameruńczyka już w 2021 roku, kiedy bronił barw Fulham. Wtedy w rywalizacji o jego pozyskanie z londyńskiego zespołu musieliśmy uznać wyższość Napoli, które najpierw wypożyczyło pomocnika na sezon, a następnie wykupiło z Fulham na stałe. Frank jest obecnie wyceniany na ok. 23 miliony funtów, ale najwyraźniej jego cena może nie mieć znaczenia, ponieważ Calcio Napoli donosi, że złożona przez The Villans oferta została z automatu odrzucona przez Napoli – piłkarz jest fundamentem drużyny Antonio Conte. W minionym sezonie Kameruńczyk pojawił się na boisku 41 razy (7 w Champions League), do bramki trafił raz, a trzy razy asystował przy golach kolegów z zespołu.

Jaden Philogene-Bidace | Hull Tigers City ▶️ Villa

źródło: footballfancast.com

Ponoć 11 godzin trwały rozmowy w sprawie transferu Philogene’a, ale według doniesień miały zakończyć się pomyślnie dla The Villans. Zainteresowanych nie brakuje, oferty złożyło jeszcze Ipswich oraz Everton, a wokół zawodnika podobno węszyła nawet… FC Barcelona. Chociaż kolega Szymon wyśmiał mnie, kiedy wspomniałem o tym na redakcyjnym czacie. Ale wracając do samego potencjalnego transferu JP-B – sytuacja wygląda tak, że Aston Villa ma prawo pierwokupu (nie rozumiem zatem, co przez 11 godzin robili pracownicy obu klubów, grali na konsoli?), więc jeżeli zostanie przelicytowana przez inny zespół, będzie miała prawo wyrównać do najwyższej oferty położonej za zawodnika.

Maximilian Beier | Hoffenheim ▶️ Aston Villa

Sprawa wygląda tak: mamy Euro, młody człowiek pokazał się z dobrej strony w starciu Niemiec ze Szwajcarią, pojawiły się plotki transferowe. Szczególnie, że Hoffenheim może być zmuszone do przeprowadzenia wyprzedaży garażowej celem unormowania sytuacji w dziale finansowym. O samym zawodniku można powiedzieć tyle, że ma 21 lat, a w minionym sezonie w 33 występach zanotował 16 bramek i 3 asysty. Bardzo dobry dorobek sprawił, że jego wartość rynkowa poszybowała od ok. 6 milionów funtów do 25 w zaledwie jeden sezon. A to bajer! Maksymalny!

Paula Tomàs | Levante ▶️ Aston Villa ✅

Źródło: avfc.co.uk

Done deal! Reprezentantka Hiszpanii przenosi się z Levante do Aston Villi. Paula występuje na lewej obronie i ma wyrobioną markę na Półwyspie Iberyjskim. Jak poradzi sobie na Wyspach?

Jhon Duran | Aston Villa ▶️ Chelsea❓ West Ham❓

Czas płynie, a Jhon Duran pozostaje piłkarzem Aston Villi. Ponieważ nagłówki o Chelsea przestały się tak doskonale klikać, reporterzy brytyjskich portali sportowych wpadli na pomysł, że spróbują łączyć nazwisko Kolumbijczyka z kolejnym londyńskim zespołem. I tak oto powstała plotka: Jhon Duran w West Hamie! Jako opcja alternatywna dla pozyskania Jonathana Davida z Lille.

Crysencio Summerville & Georginio Rutter | Leeds United ▶️ Aston Villa

Tego lata Aston Villa kupuje w dwupakach – po pozyskaniu Enzo Barrenechei i Samuela Ilinga-Juniora wybraliśmy się na szoping w Leeds. Zaraz, zaraz, a to nie powinno być 2 w cenie 1? Bo 80 milionów funtów, które rzekomo zawołało Leeds za obu piłkarzy wydaje się być wyceną srogo zawyżoną. Transfermarkt wycenia obu piłkarzy łącznie na ok. 32 miliony funtów, a wygląda na to, że Leeds, które otarło się o awans do Premier League, może być zmuszone do sprzedaży kilku piłkarzy – do Tottenamu podążył już Archie Gray za kwotę ok. 34 milionów funtów. Między Bogiem a prawdą, to też kwota ponad dwukrotnie zawyżona w stosunku do prognozowanej przez transfermarkt, więc być może coś jest na rzeczy.

Tak przedstawiają się najnowsze doniesienia o potencjalnych wzmocnieniach Aston Villi. Coś przykuło Wasza uwagę?

1 raz skomentowano “Plotki Transferowe 10.07.2024

  1. Był w Villi JPA (Juan Pablo Angel) to i powinno się znaleźć ponownie miejsce dla JPB. Barcelona ma Yamala i niech się jego trzyma bo inaczej skończy jak Ansu Fati.
    Ciekawi mnie co z odkupem Camerona Archera, były ploty że wraca a on dalej w Sheffield.

Dodaj komentarz