NZOZ Villa, czyli raport o kontuzjach | 11.02.2020

Aktualności
Czas potrzebny na przeczytanie: 2 minut(y)

Mamy małą przerwę w lidze, więc to dobry moment żeby zajrzeć do Villowej przychodni.

Tom Heaton

68 obron, 0 błędów bezpośrednio prowadzących do utraty gola i… źle wylądował po interwencji w meczu z Burnley. “Powoli robię postępy, ale są małe. Czuję, że to będzie wymagało dużo cierpliwości”. Czekamy. Oby zdążył chociaż na początek kolejnego sezonu!

Kontuzja: zerwane więzadła w kolanie

Przewidywana data powrotu: nieznana

Wesley

Nie mamy żadnych nowych informacji. Leczenie zerwanych więzadeł wymaga czasu.

Kontuzja: zerwane więzadła krzyżowe w kolanie

Przewidywana data powrotu: nieznana

John McGinn

Od dwóch tygodni McGinn nie nosi już blokady i podobno cały czas wywiera presję na sztabie medycznym, żeby przyspieszyć rehabilitację. SuperJohn chciałby wrócić na finał Carabao Cup, ale trener twierdzi, że to może być za szybko. “Myślę, że będzie w stanie grać tydzień-dwa później” – mówi Smith.

Kontuzja: złamana kostka

Przewidywana data powrotu: marzec

Danny Drinkwater

“Tam pobiegł!”

Drinkwatera nie było w pierwszym składzie na Bournemouth. Wielu uznało, że sztab po prostu poszedł po rozum do głowy. Ale nieobecność nowego nabytku na ławce rezerwowych wprowadziła konsternację. Okazuje się, że podczas treningu dzień przed meczem Drinkwater doznał silnego skurczu w łydce i stąd decyzja, by dać mu odpocząć. Sytuacja jest już opanowana.

Kontuzja: skurcze łydki

Przewidywana data powrotu: mecz z Tottenhamem (16. lutego)

Ezri Konsa

Konsacz został zmieniony podczas meczu z Bournemouth, ponieważ “poczuł coś w swoim udzie”. Manager zdradził jednak, że już w zasadzie wszystko jest w porządku i Konsa powinien być gotowy na mecz z Tottenhamem.

Kontuzja: udo

Przewidywana data powrotu: mecz z Tottenhamem (16. lutego)

Jed Steer

Nie ma praktycznie żadnych informacji na temat stanu zdrowia Steera. Najświeższe mówią, że to jednak rzeczywiście ma problemy z Achillesem, a nie łydką, i że w związku z tym gotowy do gry będzie w kwietniu. Chaos!

Kontuzja: łydka/ścięgno Achillesa

Przewidywana data powrotu: kwiecień?

Keinan Davis

Straszny pechowiec. Ledwo się wyleczył i znów musi spędzać czas z klubowymi lekarzami. Davis grał w meczu U-23 żeby nałapać minut i… złapał kontuzję. Szczęście w nieszczęściu, że – jak twierdzi Dean Smith – Davis odczuwał ból w trochę innym miejscu niż poprzednio. Podobno problem nie jest duży.

Kontuzja: dwugłowy uda

Przewidywana data powrotu: początek marca

2 razy skomentowano “NZOZ Villa, czyli raport o kontuzjach | 11.02.2020

  1. Heaton wystąpił ostatnio w programie Match of The Day 2 – gdzie przyznał, że jego upadek był maksymalnie niefartowny – ból tak go zaskoczył, że w pierwszej chwili chciał wstać i grać dalej – ale noga nie utrzymała ciężaru… 🙁 Zdrówka

Dodaj komentarz