Keinan Davis- Bohater Nieoczywisty

Aktualności HOT! Publicystyka
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Keinan Davis uratował nas przed kompromitacją w 92. minucie meczu z WBA. Jego kung-fu gol dał nam jeden punkt, a dwudziestotrzyletniemu Anglikowi wieczną chwałę i miejsce wśród piłkarzy, którym udało się zdobyć bramkę w Premier League.

Keinan Davis, who is this guy?

Davis zaczynał karierę w akademiach Stevenage i Biggleswade Town, nim w 2015 roku w wieku 17 lat trafił do młodzieżówki Aston Villi. Zadebiutował dwa lata później (08.01.2017) w FA Cup w przegranym 2:0 meczu z Tottenhamem. Kilka dni później pojawił się na boisku w meczu ligowym z Wolves. Na bramkę w spotkaniu o stawkę czekał do kolejnego sezonu, kiedy to 16 września pokonał bramkarza Barnsley. Półtora tygodnia później, 26 września, strzelił bramkę w meczu z Burton Albion. Ostatnią ligową… Na następną musiał czekać 1400 dni do 25 kwietnia 2021 i bramki w 92 minucie z WBA.

To nie są żarty! Kilka lat temu Manchester United interesował się nastoletnim Davisem.
źródło: The Irish Sun

Jak zmienił się świat od ostatniej bramki Davisa?