Jack Grealish w Manchesterze United… Czyli nowe plotki.

Aktualności Plotki
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Przerwa w rozgrywkach spowodowana epidemią COVID-19 nie zaczęła się łaskawie dla Jacka Grealisha. Nasz kapitan zbagatelizował zalecenia kwarantanny, poimprezował, oskarżano go o rozbicie samochodu i generalnie miał kiepską prasę. Po kilku tygodniach okazuje się, że są inne sposoby, żeby nabić wyświetlenia na sportowych pudelkach…

Martin O’Neill zapytany o to, co sądzi o plotkach łączących Grealisha z Manchesterem United nie żałował pochlebnych słów:

Trudno jednoznacznie powiedzieć, co przyniesie przyszłość. Grealish jest ulubieńcem kibiców, a Villa to jego klub. Czy ma dość umiejętności, aby zagrać w United? Absolutnie. Może grać w każdym z najlepszych klubów i nie mam co do tego cienia mgły wątpliwości. Ale nie mam ani dość informacji, ani nie jestem odpowiednią osobą, aby oceniać czy Grealish przejdzie do Manchesteru United.

Martin O’Neill o potencjalnym transferze Jacka Grealisha do Manchesteru United

Dobrą wiadomością pośród tych mało optymistycznych plotek transferowych jest stanowisko klubu – wprawdzie nie poznaliśmy go oficjalnie, ale mówi się, że Villa nie zamierza pozbywać się Grealisha nawet w sytuacji, w której klub powróci do Championship. Oczywiście nie przekreśla to potencjalnego transferu – ale oznacza, że nabywca będzie musiał sięgnąć głęboko do portfela. W kuluarach pojawia się kwota 80 milionów funtów. Doniesienia skomentował w rozmowie z Football Insider Alan Hutton:

80 milionów funtów to zawrotna suma, ale Jack jest wart każdego pensa. To piłkarz, który może w pojedynkę zmienić oblicze gry. Wiecie, że kocham Aston Villę więc nie odbierajcie moich słów jako wyraz braku szacunku – Grealish byłby niesamowity w każdym z klubów z TOP4.

Alan Hutton o plotkach transferowych odnośnie Grelosza

Inni zawodnicy, których prasa piłkarska łączy z Manchesterem United to Jadon Sancho i Raul Jimenez. Jeśli wierzyć pismakom, nasz kapitan miałby być celem nr 3 na letniej liście Solskjaera.

A nasz komentarz do sagi transferowej możecie znaleźć na obrazku poniżej:

Dodaj komentarz