Fulham- Aston Villa – 20-10-22

Aktualności Premier League
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Gerrard staje przed kolejną szansą udowodnienia, że jest w stanie wygrać jakikolwiek mecz. Z kolei Mings i Martinez znów mogą pokrzyżować jego plany. Czas na starcie z Wieśniakami.

Aston Villa – Fulham| H2H

Czwartek to czas europejskich pucharów. My ostatni raz próbowaliśmy swoich szans w Lidze Europy w 2010 roku, czyli wtedy gdy największy klubowy sukces osiągnęło Fulham, czyli finał przegrany z Atletico Madryt. Dziś ani Villa ani Fulham nie marzy nawet o awansie do europejskich rozgrywek. Raczej walczymy o utrzymanie.

Grafik Maciej stworzył nawet wspólne logo obu klubów.

W erze Premier League graliśmy z Fulham 28 razy. Wygraliśmy 11 spotkań, tyle samo zremisowaliśmy i przegraliśmy tylko sześć. Strzeliliśmy im 39 bramek, a straciliśmy tylko 26. O szansie na kolejne czyste konto zadecydują nasze M&Msy.

Ostatni raz mierzyliśmy się w sezonie 20/21 kiedy to dwukrotnie ograliśmy ich 3:0 i 3:1.

Sytuacja kadrowa

Villa: Diego Carlos i Boubacar Kamara mają przed sobą jeszcze długą drogę do przebycia zanim wrócą na boisko, ale jak stwierdził Gerrard – wszystko idzie do przodu. Dynia i Syn Augustyna będą pauzować do końca miesiąca. Z lekką kontuzją na początku tygodnia zmagał się Dr.Mings , ale już jest gotowy do gry.

Fulham: Manor Solomon (kolano), Layvin Kurzawa (łydka) i Kenny Tete pozostają kontuzjowani i nie zagrają wieczorem.


Fulham- Aston Villa
Czas: 20.10.2022, 20:30 GMT/ 19:30 UTC+1
Miejsce: Craven Cottage
Sędzia główny: Robert Jones
VAR:  Stuart Attwell

Przebudzenie Gerrarda? Ile bramek zdobędzie Mitrović?

1 raz skomentowano “Fulham- Aston Villa – 20-10-22

Dodaj komentarz