Dean Smith podejrzewa, że gol-widmo mógł być pożegnalnym prezentem od ojca + kilka słów o Martinezie

Aktualności
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Już dziś o 19:00 Aston Villa zmierzy się z Sheffield United. Zapowiedź meczową autorstwa Andrzeja już na Was czeka. W tekście Andrzej przywołuje sytuację z poprzedniego sezonu, kiedy technologia goal-in-line nie zadziałała i nie uznano bramki dla Sheffield, choć Nyland złapał piłkę w bramce. Dean Smith postanowił wypowiedzieć się w tym temacie. Gola widmo, nie zapowiedzi Andrzeja.

Źródło: shropshirestar.com

“To coś, co zdarza się raz na milion. Ta technologia wcześniej działała bez zarzutu, a tego dnia zawiodła. Nie jestem religijny ani nic takiego, ale mój tata odszedł niewiele wcześniej. Jego stara kurtka stewardów była na Holte End, a do tego zawsze miał bzika na punkcie zegarków. Więc może tamtego dnia postanowił wyciąć jakiś numer.”

Trener zabrał głos również w sprawach sprowadzenia Emiliano Martineza i powrotu Toma Heatona do gry:

Szacuje się, że Tom ominie trzy pierwsze mecze, ale podkreślam: on jeszcze nawet nie trenuje, a ja nie mogłem ryzykować, że 34-latek wróci po kontuzji kolana w dniu, w którym wszyscy tego oczekujemy. Zdecydowaliśmy się na szybkie ściągnięcie innego bramkarza, ale Toma Heatona był na bieżąco informowany o tym, co robimy.

Wszystko wskazuje na to, że Emiliano Martinez zadebiutuje w barwach Villi już w dzisiejszym meczu. Jak myślicie, jak sobie poradzi?

2 razy skomentowano “Dean Smith podejrzewa, że gol-widmo mógł być pożegnalnym prezentem od ojca + kilka słów o Martinezie

Dodaj komentarz