Aston Villa Polska

Conor Hourihane: bez presji

Aktualności
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Pojedynkiem z obecnym mistrzem Premier League rozpoczynamy trudny test dla drużyny Smitha. Przed nami 8 bardzo trudnych spotkań, ale wygląda na to że morale zespołu jest na bardzo wysokim poziomie.

Aston Villa Polska

Na te osiem trudnych spotkań składa się siedem meczów rozgrywanych w ramach Premier League i jedno spotkanie pucharowe – w Carabao Cup mierzyć się będziemy z Wilkami. Zresztą, spójrzcie sami.

DataMeczD/WRozgrywki
26.10.v Manchester CityWPremier League
30.10.v WolvesDCarabao Cup
02.11.v LiverpoolDPremier League
10.11.v WolvesWPremier League
25.11.v NewcastleDPremier League
01.12.v Manchester UtdWPremier League
04.12.v ChelseaWPremier League
08.12.v LeicesterDPremier League

Na szczęście, po ostatnich zwycięstwach, nastroje w naszym zespole są bojowe i piłkarze zapowiadają walkę o wygraną w każdym meczu od pierwszego gwizdka. Biorąc pod uwagę niektóre wyniki z tego sezonu, chciałoby się ironicznie zapytać – czy będzie to walka do gwizdka ostatniego.

Conor Hourihane zapytany, czy wyniki w poprzednich spotkaniach zdjęły z zespołu część presji, odpowiedział:

“Tak właśnie myślę. Mecz z Manchesterem City zaczniemy z dużą pewnością siebie. Zobaczymy jak wyjdzie. Ostatnie wyniki dały nam pozytywnego kopa. Nie jesteśmy doświadczoną ekipą, nie na tym poziomie, więc dobre rezultaty w poprzednich meczach dodały nam dużo pewności siebie.

Kiedy dziennikarz zapytał o mecz z City w kontekście potyczek z Arsenalem i Spurs, w których to spotkaniach Villa prowadziła i nie była w stanie “dowieźć” wyniku do końca, Hourihane odpowiedział, że nie planują zmiany nastawienia.

Przyjechaliśmy na stadiony Arsenalu i Tottenhamu i graliśmy bardzo ofensywnie. Nie spodziewajcie się zmiany w Manchesterze. Czy City jest do pokonania? A czemu nie? Zawsze wychodzimy na boisko, by walczyć o wygraną. Otarliśmy się o zwycięstwa przeciwko Arsenalowi i Spurs, może tym razem wyjdzie nam lepiej.

2 razy skomentowano “Conor Hourihane: bez presji

Dodaj komentarz