Co tam na kadrach?

Aktualności

Jak sobie radzą nasi piłkarze na zgrupowaniach kadr narodowych??

Najpierw najbardziej zaskakujące powołania. Czyli taneczne duo, które dostało powołania na mecze towarzyskie reprezentacji Brazylii. Wesleyowi nawet udało się zadebiutować w przegranym meczu z Argentyną, gdzie Canarinhos wyglądali po prostu źle. Czy mieliśmy kiedyś jakiegoś Brazylijczyka co grał w kadrze, czy jest on pierwszym?

Wesley zadebiutował w reprezentacji Brazylii
źródło: twitter

Tyrone Mings zaliczył kolejny pełny mecz w barwach Anglii przeciwko Kosowianom? Kosowijczykom? Kosowom?Kosom? reprezentacji Kosowa. Synowie Albionu nie zawiedli i rozgromili przeciwników, zaliczając znów czyste konto.

Mings przestawia reprezentanta Kosowa.
Źródło: The Mirror

John McGinn znów nie zawiódł swojej reprezentacji dając asystę oraz zwycięską bramkę w starciu z Cyprem. Szkotom nie uda się awansować bezpośrednio z grupy ale wciąż liczą na baraże. Jutro zmierzą się z Kazachstanem.

Jon McGinn show!
źródło: Youtube.com

Connor Hourihane zagrał towarzysko z Nową Zelandią, a dziś czeka go mecz o awans na Euro. W Kopenhadze Irlandia zmierzy się z Danią. Jeśli nawet przegrają to wciąż mają zapewnione miejsce w barażach.

Faraonowie zremisowali z Kenią na początek eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Trezeguet rozegrał cały mecz, a Elmo przesiedział go na ławce. Dzisiaj Egipcjanie zmierzą się z Kormoranami Komorami.

Lovre Kalinić jest na zgrupowaniu reprezentacji Chorwacji, ale nie zagrał ze Słowacją. Podobnie jak Nyland, który przebywa z kadrą Norwegii, ale również szansę na występ dzisiaj z Maltą ma niewielkie.

1 raz skomentowano “Co tam na kadrach?

Dodaj komentarz