Co tam na kadrach?

Aktualności
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Jak sobie radzą nasi piłkarze na zgrupowaniach kadr narodowych??

Najpierw najbardziej zaskakujące powołania. Czyli taneczne duo, które dostało powołania na mecze towarzyskie reprezentacji Brazylii. Wesleyowi nawet udało się zadebiutować w przegranym meczu z Argentyną, gdzie Canarinhos wyglądali po prostu źle. Czy mieliśmy kiedyś jakiegoś Brazylijczyka co grał w kadrze, czy jest on pierwszym?

Wesley zadebiutował w reprezentacji Brazylii
źródło: twitter

Tyrone Mings zaliczył kolejny pełny mecz w barwach Anglii przeciwko Kosowianom? Kosowijczykom? Kosowom?Kosom? reprezentacji Kosowa. Synowie Albionu nie zawiedli i rozgromili przeciwników, zaliczając znów czyste konto.

Mings przestawia reprezentanta Kosowa.
Źródło: The Mirror

John McGinn znów nie zawiódł swojej reprezentacji dając asystę oraz zwycięską bramkę w starciu z Cyprem. Szkotom nie uda się awansować bezpośrednio z grupy ale wciąż liczą na baraże. Jutro zmierzą się z Kazachstanem.

Jon McGinn show!
źródło: Youtube.com

Connor Hourihane zagrał towarzysko z Nową Zelandią, a dziś czeka go mecz o awans na Euro. W Kopenhadze Irlandia zmierzy się z Danią. Jeśli nawet przegrają to wciąż mają zapewnione miejsce w barażach.

Faraonowie zremisowali z Kenią na początek eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Trezeguet rozegrał cały mecz, a Elmo przesiedział go na ławce. Dzisiaj Egipcjanie zmierzą się z Kormoranami Komorami.

Lovre Kalinić jest na zgrupowaniu reprezentacji Chorwacji, ale nie zagrał ze Słowacją. Podobnie jak Nyland, który przebywa z kadrą Norwegii, ale również szansę na występ dzisiaj z Maltą ma niewielkie.

1 raz skomentowano “Co tam na kadrach?

Dodaj komentarz