Aston Villa – Manchester City – 03-09-22

Aktualności Premier League
Czas potrzebny na przeczytanie: < 1 minuta

Manchester City będzie celował w objęcie pierwszego miejsca w tabeli – przynajmniej do czasu, kiedy liderującemu Arsenalowi nie przyjdzie się mierzyć z Manchesterem United. Nas z kolei trzy punkty – choć będzie o nie ekstremalnie trudno – zabrałyby w okolice 12. pozycji. Zapraszamy na zapowiedź spotkania Aston Villa – Manchester City, które już dziś zostanie rozegrane na Villa Park.

Pierwszy gwizdek sędziego w meczu Aston Villa – Manchester City o godz. 18:30

Aston Villa – Manchester City | H2H

Będzie to nasze 178. spotkanie z Manchesterem City. W globalu górą są oczywiście The Citizens – jak mogłoby być inaczej, skoro w ostatnich 23 meczach zanotowaliśmy 3 zwycięstwa i 1 remis. Dzisiejsze starcie może być 10. kolejnym tryumfem Man City nad Aston Villą. W bramkach – 29–6. A dziś w szeregach Obywateli zagra Serling Hochland.

Serling Hochland

Norweg wspaniale wprowadził się do Premier League – ale czy mogło być inaczej? To świetny, skuteczny napastnik, na którego pracuje najlepsza, najskuteczniejsza, najbardziej kreatywna druga linia w lidze. Serio, czy coś mogło pójść nie tak? No, dobra, ewentualnie – kontuzja.

Mam potwierdzone info, że są wśród fanów AV tacy, którzy w FPL dali Haalandowi nie tylko opaskę, ale i mnożnik x3.

Sytuacja kadrowa

Skoro przy kontuzjach jesteśmy – wygląda na to, że na liście nieobecnych tylko Diego Carlos. Do składu mogą za to wskoczyć z marszu Jan Bednarek i Leander Dendocker. Biorąc pod uwagę dyspozycję Konsacza i McGinna, chyba wiem, za kogo bym ich wystawił.

Drużyny gości nie zamierzam analizować, bo kogo by nie wystawili, i tak spuszczą nam manto.


Aston Villa – Manchester City
Czas: 03.09.2022, 17:30 GMT/ 18:30 UTC+1
Miejsce: Villa Park
Sędzia główny: Simon Hooper
VAR: Mike Dean

Co sądzicie o naszych szansach w tym spotkaniu?

2 razy skomentowano “Aston Villa – Manchester City – 03-09-22

  1. Jak wyjdą z pełnymi gaciami to będzie lanie dwucyfrowe. Jak powalczą to może ugrają skromne 0-3. Ciekawy jestem pomysłu Gerrarda na ten mecz. Standardowa choinka i może tym razem zaskoczą trybiki czy jakieś roszady? Pewnie laga na Watkinsa to szczyt myśli taktycznej Stefka. Tak jak pewna jest porażka tak samo pewne jest, że Gerrard zostanie na stołku po tym meczu. Nawet jak City przebije Liverpool z meczu z Wisienkami.

    1. Moim zdaniem Gerrard już udowodnił, że nie ma pomysłu na żaden mecz– jaka jest podstawowa taktyka? Podstawowa jedenastka? Kto jest jego kapitanem? Jaki ma plan reakcji na sytuację na boisku? Wrzucanie wszystkich ofensywnych zawodników na ostatnie 5 minut? #Gerrout

Dodaj komentarz